Aprtmány Sreser, Chorvatsko ubytování v soukromí, Pelješac

info@apartmani-jaman.com

Gallery

Poloostrov PELJEŠAC je známý jako ostrov kapitánů a domovina nejlepších chorvatských červených vín. Je dlouhý 78 km a široký 4 - 10 km a je druhým největším jadranským poloostrovem, je převážně skalnatý a lesnatý, mezi masivy kopců jsou vinice a olivové háje. Ve své střední části je poloostrov nejužší a právě tady leží známá turistická letoviska DRAČE, SRESER, ŽULJANA, TRSTENIK . Tato oblast vyniká pěstováním červeného vína, je zde hojnost rybích specialit, raků, škeblí a chobotnic, vždy čerstvých a ve vynikající kvalitě

SRESER - rybářská a zemědělská obec s malým přístavem. Oblíbené letovisko, které má velmi mírné klima a je vhodné pro rodinnou dovolenou. V krásných zahradách rostou palmy, cypřiše, pomerančovníky a jiné subtropické rostlinstvo.
Pláže jsou různorodé - jemný písek, oblázky a zvlášť upravená betonová plata. Moře je zde čisté, mělké a vhodné pro děti. Z pláže je možnost přeplavat (či přejít) na romantické souostroví vzdálené pár desítek metrů.
Vila"APARTMANI JAMAN" je postavena ve známém letovisku Sreser v blízkosti moře na severním pobřeží poloostrova Pelješac, vyznačující se mělkým čistým teplým mořem a velkou oblázkovou pláží s ideálním koupáním nejen pro malé děti.
Ubytování je v jednopatrovém penzionu deset metrů od moře. Písčitokamenitá pláž je vzdálená od objektu asi 40 metrů. Objekt prošel v roce 2001 rekonstrukcí a má nové sprchy, záchody a kuchyně. Hostům je k dispozici povlečení, ručníky, nádobí, slunečníky, venkovní posezení a gril.
Nakoupit je možno přímo ve Sreseru, jsou zde dva obchody, taverna a dvě kavárny. Benzinová pumpa je v blízké vesnici Drače, zde je opět obchod s potravinami a vyhlášená restaurace " Dalmatinská kuča" s místními specialitami a možností ochutnání vína z domácí produkce.

Vila "Aparmani Jaman" je patrová budova, ve které se může rekreovat celkem 14 lidí.
APARTMAN 1 (A1)V prvním patře jsou tři pokoje - dva pokoje se třemi lůžky a jeden pokoj se dvěmi lůžky. Na poschodí jsou 2 WC se sprchou a dvě kuchyně. V těchto dvou aparmánech mohou trávit dovolenou i dvě rodiny, které spolu přijely na prázdniny. V patře je i terasa.
APARTMAN 2 (A2)V přízemí jsou tři pokoje s kuchyní a WC se sprchou. Každý pokoj má dvě postele. Jeden z těchto tří pokojů je dětský pokoj s poschoďovou postelí.